Меласк Розумний Дім - приватне дослідно-виробниче підприємство 1993-2019
+38 (067) 295 6565
+38 (032) 295 6565
Розумний будинок 3-х кімнатної квартири по пр-ту Червоної Калини (Львів).

Квартира 3-х кімнатна площею 90 м2, 3-й поверх багатоквартирного дому, належить подружній парі з малими дітьми і призначена для постійного проживання. Нашим завданням було автоматизувати практично усі інженерні системи квартири і зробити її максимально комфортною.

Безпека
Система безпеки передбачає захист від протікання води – встановлено датчики у санвузлі і ванній кімнаті,і на вводі холодної води – кран з електроприводом, який перекриває подачу води при спрацюванні одного з датчиків. Для захисту від витікання газу встановлено датчик газу і клапан для перекриття подачі газу. Для попередження пожежі встановлено пожежний датчик. Інформацію про поточний стан датчиків і клапанів власник може перевірити на своєму смартфоні. Система контролю доступу включає датчики руху у кімнатах і коридорі, датчик відкривання на вхідних дверях. Спостерігати за вхідними дверями, коридором, можна через камери відеоспостереження. Повідомлення про аварійні стани надходить до власника у вигляді СМС, повідомлень на смартфон, на електронну почту.

Освітлення
Ми підключили до системи “Розумний будинок” освітлення коридору, кухні, кімнат, крім ванни, туалету, комори. Освітлення вхідного коридору працює від датчика відкривання дверей при ввімкненій сигналізації. У вечірній час при відсутності мешканців (активованій охоронній сигналізації) працює сценарій присутності – періодично вмикається освітлення в різних приміщеннях.

Опалення
Також була автоматизована уся система обігріву водяними контурами в підлозі коридору, кухні, санвузла, ванної кімнати, і батареями у кімнатах. Встановлені датчики температури в кімнатах і в підлогах відповідних приміщень, приводи на клапани колектора і на батареї в кімнатах.
Система автоматично веде запис усіх подій у журнал, температур у приміщеннях, станів виконавчих пристроїв.

Склад системи:
– Система безпеки: захист від протікання води, витоку газу, пожежний датчик.
– Система охоронної сигналізації, задіяні датчики руху, відкривання дверей.
– Керування 5 групами світла вимикачами, зі смартфона, резервне керування з щитка системи, робота освітлення від датчика відкривання дверей.
– Автоматичне підтримання температури в квартирі, окремих кімнатах.
– Включення/виключення теплої підлоги на балконі.

Популярні сценарії:
– «Охорона» – все світло вимикається, вимикаються розетки, крім визначених, активується сигналізація, опалення переходить в економний режим.
– «Імітація присутності» – при відсутності мешканців, при активованій охоронній сигналізації, в різних кімнатах на короткий час вмикається освітлення.