Меласк Розумний Дім - приватне дослідно-виробниче підприємство 1993-2019
+38 (067) 295 6565
+38 (032) 295 6565
Розумний будинок с. Ставчани (Львівська обл.)

Будинок 2 поверхи 100 м2, належить подружній парі і призначена для постійного проживання. Нашим завданням було автоматизувати практично інженерні системи будинку і зробити його максимально комфортним. Попередня проводка передбачала підключення системи McS. Проведено модернізацію проводки. Створення системи передбачає 2 етапи. 1-й етап – підключення систем безпеки і освітлення. 2-й етап – керування опаленням.

Безпека
Система безпеки передбачає попередження пожежі, для цього встановлено датчики диму на кухні та в кімнатах. Інформацію про поточний стан датчиків власник може перевірити на своєму смартфоні. Система контролю доступу включає датчики руху в кімнатах, датчик відкривання на вхідних дверях і вікнах, датчики розбивання скла і дозволяє завжди взнавати про події у будинку. Повідомлення про аварійні стани надходить до власника у вигляді СМС, повідомлень на смартфон, на електронну почту.

Освітлення
Ми підключили до системи “Розумний будинок” освітлення вхідного тамбуру, холу, ванни, туалету. Освітлення вхідного коридору працює від датчика відкривання дверей при ввімкненій сигналізації. У вечірній час при відсутності мешканців (активованій охоронній сигналізації) працює сценарій присутності – періодично вмикається освітлення в різних приміщеннях.акож через систему.

Опалення
Передбачається автоматизація системи опалювання, вже встановлені датчики температури.
Передбачається встановлення приводів на клапани розподільчого колектора контурів обігріву.
Система автоматично веде запис усіх подій у журнал.

Склад системи:
– Система безпеки: пожежні датчики.
– Система охоронної сигналізації, задіяні датчики руху, відкривання вікон/дверей.
– Керування 4 групами світла, робота освітлення від датчика відкривання дверей.

Популярні сценарії:
– «Охорона» – все світло вимикається, вимикаються розетки, крім визначених, активується сигналізація, опалення переходить в економний режим.
– «Імітація присутності» – при відсутності мешканців, при активованій охоронній сигналізації, в різних кімнатах на короткий час вмикається освітлення.