Передзвоніть мені
Дякуємо! Ми зателефонуємо вам в найближчий час
Передзвоніть мені
Меласк Розумний Дім
приватне дослідно-виробниче підприємство 1993-2020
+38 (067) 295 6565
Інфрачервоний плівковий обігрівач – тепло та затишок у Вашому домі.
Монтується під різноманітні сучасні покриття: лінолеум, ковролін, ламінат, паркет, плитку, мармур, кераміку, а також за дзеркалами у ванних кімнатах (щоб не запотівали), під мармурові підвіконники (теплова завіса) та ін. Це є самий ефективний та природній спосіб обігріву. Обігрів інфрачервоними променями відбувається подібно до того, як сонце обігріває нашу землю! Сучасною наукою достеменно доведено, що інфрачервоні промені впливають на людину зі значним позитивним ефектом, дозволяють боротися з багатьма захворюваннями, знімають синдром хронічної втоми, покращують циркуляцію крові та позитивно впливають на загальний обмін речовин, що дозволяє поліпшити загальний стан здоров’я, настрій та самопочуття людини. Благотворно впливає на домашніх тварин та кімнатні рослинки! Також використовують і для підігріву молодняку в тваринних комплексах та пророщуванні насіння та розсади у тепличних умовах.
Переваги:
• Ультра тонка 0,3 мм;
• Монтаж на горизонтальні, вертикальні поверхні (в стіни чи перегородки, на сходи);
• Підходить для всіх типів покриттів;
• Безпрецедентна швидкодія та ефективність прогріву;
• Довговічність та надійність (строк служби – понад 10 років);
• Не висушує повітря, відсутній запах;
• Екологічність, безшумність, вологостійкість та мобільність;
• Практично повна відсутність електромагнітного випромінювання;
• Можливість використання для не запотівання дзеркал у ванній кімнаті, виведення грибка в приміщеннях або локального обігріву приміщень.
Ефективно, економно, екологічно.
Створена з використанням новітніх технологій нагрівальна плівка генерує інфрачервоні промені довжиною хвилі 5-20 мкм, які нагрівають усі непрозорі об’єкти на своєму шляху. Передача тепла від плівки до предметів здійснюється без втрат енергії на конвекцію та обігрів повітря. Для ефективного основного обігріву приміщення достатньо обладнати нагрівальною плівкою до 70% підлоги, для комфортного локального обігріву від 40 до 50%.
• Ультра тонка 0,3 мм – не піднімає рівня підлоги
• Ширина плівки – 0,5; 0,8 та 1 м
• Напруга живлення – 220-240 В
• Середньодобове споживання – 25-50 Вт/м.кв.
• Максимальна температура нагріву – 45-50 град.С
• ККД – 95%
Теплий килимок: тепло ногам - комфортно огранізму людини.
Отеплювальні килимки, на основі інфрачервоної плівки стануть хорошим доповненням для зігрівання дому чи офісу. Виходячи з душу значно приємніше ступати по м’якому теплому килимку. Чи кинутий під ногами за комп’ютерним столом чи робочим місцем надасть ще більше комфорту і не відволікатиме вас від роботи! А також це хороше рішення для тимчасово найманих приміщень, адже забрати килимок можна на нове місце праці у будь-який момент. Килимки виготовляються на замовлення, розмірами, які потрібні саме вам! Можливе виготовлення з вашого звичайного килимка.
Теплі картини - і тепло і гарно.
Тепла картина обігріє ваш будинок м’яким теплом, перетворюючи електроенергію в теплі промені, подібну сонячному теплу. Надасть сирим чи вологим приміщенням необхідного комфорту. Ніхто із ваших друзів та знайомих так і не зрозуміє що красива картина – це і є ваш обігрівач оселі. Приміром здивуйте близьких зимовим, морозяним пейзажем від якого буде йти приємне тепло!
Незапотіваюче дзеркало - важливе рішення для ванної кімнати.
Тепер, помившись у гарячій ванні чи душі – ваше дзеркало все так же буде віддзеркалювати ваше зображення, а не накопичену парами вологою та потьоками стікаючих краплинок. Ви зможете спокійно побритися, помилуватися власним виглядом. Особливо таке дзеркало оцінить ваша жіноча частина сім’ї, за можливість без проблем зробити маски обличчя, вищипати брівки чи інші процедури для своєї краси.