Передзвоніть мені
Дякуємо! Ми зателефонуємо вам в найближчий час
Передзвоніть мені
Меласк Розумний Дім
приватне дослідно-виробниче підприємство 1993-2020
+38 (067) 295 6565
Карбонові інфрачервоні стержні
Тепла підлога під плитку, мармур, граніт.
Карбонові стержні монтуються як всередині приміщення (тепла підлога) так і ззовні (тераси, підігрів доріжок, сходів і т.д.) Стержнева інфрачервона підлога – це інтелектуальна система обігріву, що не має аналогів у світі. Обігріває інфрачервоними променями – подібно до того, як сонце обігріває нашу землю! Таке тепло позитивно впливає на організм людини, та благотворно впливає на кімнатні рослинки й домашніх тварин Ідеальна тепла підлога під плитку – це стержнева підлога! Гарантія Виробника – 20 років. Тепла підлога буде безперебійно служити вам довгі роки!
Переваги:
• Простий і легкий варіант укладання в тонку стяжку або плитковий клей;
• Не боїться «замикання» меблями і подальшого перегріву;
• Ідеальний під плитку і керамограніт;
• Лікувальна іонізація повітря;
• Антиалергенний ефект;
• Не сушить повітря;
• Нейтралізує сторонні запахи (наприклад, фарби і тютюну);
• Підвищена надійність при експлуатації;
• Гарантія 20 років.
Технічні характеристики:
Пікова споживана потужність:
– при t° стержня 20°С: 116 Вт/ пог. м
– при t° стержня 60°С: 77 Вт/ пог. м
Середнє енергоспоживання на 1 пог. м. (утеплена кімната, із використанням терморегулятора): 24 Вт/ год
Ширина стержнів: 0,83 м
Максимально допустима довжина однієї смуги: 25 м
Крок між стержнями: 0,1 м
Частка інфрачервоних променів в загальному спектрі: 90 %
Довжина інфрачервоних променів: 8-14 мкм
Конструкція:
У карбонових стержнях реалізовано декілька оригінальних інноваційних технологічних патентів.
В якості нагрівальних елементів використовуються високотехнологічні гнучкі стержні з композитного матеріалу на основі карбону (аморфного вуглецю), срібла і графіту. Конструкція стержнів являє собою гнучкий термомат шириною 83 см з чорними струмопровідними шинами по обидва боки і безліччю нагрівальних стержнів, розташованих паралельно з кроком 10 см.
Завдяки конструкції нагрівальних елементів, стержні мають найвищу ступінь надійності: навіть при виході якогось стержня з ладу, тепла підлога продовжить роботу.
Ефективно, економно, екологічно.
Унікальність теплої підлоги в тому, що вона не боїться замикання меблями і подальшого перегріву. Це дозволяє покупцеві не задумуватися на 50 років уперед про розстановку меблів в приміщенні!
Друге безперечне достоїнство карбонових стержнів полягає в над економічності при експлуатації – економія на витратах на електроенергію сягає 60% у порівнянні з кабельними аналогами за рахунок ефекту саморегуляції та інфрачервоного принципу обігріву.
Завдяки конструкції нагрівальних елементів, стержні мають найвищу ступінь надійності: навіть при виході якогось стержня з ладу, тепла підлога продовжить роботу.
Крім того, інфрачервоний «живий» обігрів виключно корисний для здоров’я людини – такий обігрів використовується, наприклад, в інфрачервоних саунах та інкубаторах для дітей у пологових відділеннях.