Розумні рішення

Розумний обігрів будинку

Погода в Україні мінлива. Іноді здається, що у нас одразу всі чотири сезони. Температура може сильно варіюватися протягом дня, що ускладнює підтримку комфортної температури в приміщенні. Однак з автоматичним регулюванням опалення все набагато простіше – ось п'ять причин, через які вам слід подумати про встановлення розумного опалення в будинку:


1 - Індивідуальне керування температурою в кімнатах

Термометр показує прохолодні 18° у спальні, теплі 23° у ванній та затишні 21,5° у вітальні. Ми розуміємо, різні кімнати призначені для різних цілей і тому не повинні мати однакову температуру. З системою опалення розумний будинок можна цілодобово насолоджуватися ідеальною температурою завдяки індивідуальному контролю в приміщенні. Все це відбувається автоматично, тому ви можете розслабитись.


2 – Віддалений контроль температури

Ви збираєтеся повернутися трохи пізніше, ніж планувалося? Не потрібно витрачати гроші на опалення, коли вас нема вдома. Просто відкрийте програму Loxone (на своєму телефоні, планшеті або ПК) та увімкніть обігрів трохи пізніше. Проблема вирішена.

3 - Спільна робота кількох джерел тепла

Система опалення розумний будинок може керувати всіма джерелами тепла. Сьогодні досить часто використовується кілька джерел обігріву, наприклад, підлога, термоголовки чи радіатори. Якщо у вас є кілька джерел тепла, Loxone може пов'язати їх у одну екосистему, щоб вони завжди були в одному додатку.

4 - Вбудований контроль жалюзей

Управління жалюзями та віддалений контроль опалення йдуть пліч-о-пліч. Нещодавнє дослідження Університету Граца показує, що жалюзі регулюють температуру в приміщенні. У теплі дні перед включенням обігріву відкривайте жалюзі, щоб отримати максимальну кількість тепла від сонця – навіть градус або два заощадять вам гроші. І навпаки, закриті жалюзі можуть пом'якшити вихід тепла з ваших кімнат – вони додадуть ще один шар ізоляції між вами та холодом на вулиці.

05 - Зниження витрат

Ніхто не любить витрачати зайві гроші. Розумне керування опаленням та кліматом знизить ваші рахунки. Всі ці причини ведуть до того, що ви будете менше витрачати на опалення будинку. Що може бути краще?

Якщо ви все ж таки сумніваєтесь у користі управління кліматом і опаленням або ж у вас виникли питання з приводу системи опалення розумний будинок зв'яжіться з нами +380 67 295 65 65